Webleniyor Hakkında

Webleniyor, 2006 yılında Mersin’ de kurulan, ilk olarak hedefi küçük ve orta ölçekli firmalara, web sitesi tasarlamak amacıyla kurulan bir şirket olsa da, yıllar geçtikçe müşteri portföyü artan, yaptığı kaliteli ve güvenilir işleri sebebiyle, bir çok kurum tarafından ilk tercih haline gelmiştir.

Benimsediği, hizmet felsefesi ile, kullanıcılarına hizmeti tek elden, kaliteli ve rakipsiz fiyatlar ile sağlama çabası ve bir çok konuda , bir çok kuruluş tek çatı altında birleştirilerek, felsefesi ve vizyonuna uygun şekilde hizmet vermektedir.

2009 yılında, DRK Grup çatısı altında, yerini alan Webleniyor, dünden bugüne, kaliteli ve güvenilir çalışmalar üretmeye devam etmektedir.

DRK Grup, 10 farklı marka ve 6 farklı şirketi çatısı altında toplayarak, bir çok sektörde faaliyet göstermektedir. Başlıca sektörlerimiz arasında, B2B, eticaret çözümleri, otomasyon CRM tabanlı uygulamalar, sunucu ve web servisleri gibi bir çok önemli sektörlerde hizmet vermektedir.

Bireysel veya kurumsal fark gözetmeksizin, kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlar ile alın. Siz sadece işinize odaklanın, kalan  tüm işlerinizi biz yapıyoruz…

Misyonumuz

Ölçek ne oluırsa olsun, tüm firma, kurum ve kuruluşların, markalarını en iyi şekilde tanıtabilmesini sağlamak, kaliteli hizmeti daima en iyi fiyata sağlama çabasındayız. Bu doğrultuda, 2000 üzeri firmaya hizmet veriyoruz. DRK Grup olarak, iş ortaklarımız, yönetim kadromuz ve personellerimiz ile bu doğrultuda çalışıyoruz ve çalışmaya devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Fikirlere önem vererek, sürekli gelişime açık olmak. Daima güler yüzlü hizmet anlayışıyla, her bütçeye önem veren, bütçe farkı gözetmeden, herkese eşit şekilde hizmet vererek, daima vazgeçilmez olma çabasındayız.